Dzisiaj zaczynamy swoją wielką przygodę dzielenia się z Wami Naszymi „lumpeksowymi zdobyczami”.

Znajdziecie tu nie tylko stylizacje pasujące na wieczorne wyjścia czy wielkie imprezy ale przede wszystkim propozycje oraz zestawienia ubrań jak klasycznie wyglądać do pracy bądź co włożyć na siebie wybierając się na domówkę u przyjaciół.

Od lat znane jest wszystkim powiedzenie, że „jak Cię widzą tak Cię piszą” dlatego też postaramy się publikować takie zestawy ubrań, które pomogą Wam wybrać oraz wyłonić najlepsze perełki z dna swojej szafy. Już od jakiegoś czasu stałam się wielką fanką second hand i kupowanie ubrań właśnie w nich sprawia mi największą radość i satysfakcję ze znalezienia czegoś innego a przede wszystkim wyróżniającego się od typowych ubrań, które możemy znaleźć w sieciówkach. Dla mnie nie zawsze są to ubrania z drugiej ręki. Często znajduję rzeczy z metkami czyli zupełnie nowe, nieużywane. Dlatego zachęcam wszystkich do odwiedzania Naszej strony, która umożliwi Wam dotarcie do najlepszy sklepów w Łodzi z używana odzieżą.

szaro-biała obcisła sukienka rozkloszowana z białymi butami
Sukienka – CLUB (sh około 12 zł)
Koturny – Vicini for Centro (39.99 zł)

DSC_9573

Na dzisiejszą i pierwszą stylizację wybrałam zwiewną bawełnianą sukienkę połączoną z jasnymi kremowymi szpilkami. To właśnie dzięki nim stylizacja stała się bardziej klasyczna i śmiało możemy wybrać się w niej na wieczorne wyjście do restauracji. Kwiatowy wzór na sukienkach znany jest od wielu lat dlatego śmiało możemy na niego postawić.

DSC_9575

DSC_9582