Cześć,

Dziś poruszę temat mało spotykany, a uważam za dość ważny. Lumpeksy stały się bardzo popularne w ostatnich latach, coraz więcej ludzi, w tym popularnych szafiarek szuka tam swoich oryginalnych, niespotykanych fasonów i wzorów. Młodzież często podąża z nimi za trendami i również poszukuje nietypowych stylizacji w lumpeksach, jednak nie zdają sobie sprawy jak ważne jest zachowanie ostrożności w użytkowaniu nowo nabytych rzeczy.

Pewnie każdy kto chodź raz kupował ubranie w lumpeksie zwrócił uwagę na charakterystyczny, nieprzyjemny zapach w sklepie. Zapach ten pochodzi z dezynfekcji, która jest przeprowadzania w celu zabezpieczenia odzieży przed insektami. Zwróćcie też uwagę, że jeśli ten zapach jest bardzo odpychający to może być  to efekt złego przechowywani ubrań. A jeśli rzeczy są źle przechowywane to mogą w nich pojawić się zarazki czy bakterie. Czasami zdarza się że klienci od razu zakładają swoje zdobycze bez wcześniejszego wyprania. Podstawową czynnością powinno być wypranie rzeczy przed pierwszym użyciem, aby pozbyć się zapachu oraz co najważniejsze dla zachowania higieny- szczególnie dla osób z wrażliwą skórą. Jeśli po pierwszym praniu zapach dalej pozostał to zróbcie pranie ponownie. Dbajcie też o to, aby po każdej wizycie w lumpeksie i przymierzaniu umyć się, by nie podrażniać skóry preparatami, które pozostają po mierzeniu.

Ja osobiście dla bezpieczeństwa od razu piorę ubrania dwa razy dla bezpieczeństwa i każdemu to polecam. Pamiętajcie o wypraniu swoich wyjątkowych perełek przed pierwszym użyciem, nie wiecie co się z nimi działo oraz jak były traktowane przed zakupem.

Oczywiście przypominam o polubieniu naszego fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/znajdzlumpeks/ oraz na instagramie: https://www.instagram.com/znajdzlumpeks/

AR