Cześć,

Dziś kolejna dawka lumpeksowych zdobyczy. Ostatnio wybrałam się na łowy po dość dużej przerwie po Krakowskich second handach. Wynalazłam parę rzeczy które teraz chcę wam przedstawić ;).

1.Pierwszą perełką jest długa marynarka. Ma przepiękny granatowy kolor oraz śliczne falbanki na rękawach. Cudownie podkreśla figurę. Jest bardzo nietypowa i elegancka. Zapłaciłam za nią 32 zł.

2. Drugą rzeczą jest jasno-różowy sweterek. W mojej garderobie brakowało mi właśnie takich jaśniejszych ubrań. Przód jest raczej klasyczny natomiast wyróżnia się tyłem. Jest super wycięty oraz posiada fajne łączenia paskami. Cena 25 zł.

3. Ostatnią rzeczą jest kardigan. Ma piękny zielony kolor z domieszką białego. Ma też śliczne brązowe guziki, które zdecydowanie dodają urok. Sprawdza się w chłodne zimowe wieczory 🙂 Cena 36 zł.

Na dzień dzisiejszy to tyle. Wkrótce ponownie wybiorę się, na mam nadzieje większe zakupy, z którymi na pewno podzielę się z Wami. Jeśli podobają się Wam zamieszczane artykuły to zachęcamy do polubienia nas na facebooku. Link poniżej 😉

https://www.facebook.com/znajdzlumpeks/