15 kwietnia 2018 r. miało miejsce otwarcie nowego second handu w Łodzi. Specjalnie nie używam tu słowa lumpeks, które pojawia się bardzo często we wpisach i w samej nazwie strony. Łódzki Wieszak nie jest typowym lumpeksem, myślę, że spokojnie zasługuje na miano second handu, który ma mniej pejoratywne zabarwienie.

Sklep jest niewielkich rozmiarów, ale może pochwalić się bardzo fajnym asortymentem. W Łódzkim Wieszaku znajdziemy wyselekcjonowane i wycenione rzeczy. Mają tam wszystko, czego nam potrzeba – spodnie, bluzki, sukienki. Ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Na manekinach znajdziemy gotowe stylizacje, które mogą pomóc w wyborze. Co ciekawsze ubrania są wyeksponowane, by przyciągnąć uwagę klientów. Mnie jednak najbardziej zainteresowały regały z torbami, o których nigdy nie pomyślałabym, że są używane.

34510325_2095087764103145_6644084334103887872_n

Ceny moim zdaniem są przystępne – za dobrze urządzony lokal, komfort wyszukiwania, wyselekcjonowany i dobrej jakości towar, zawsze się płaci. Zwłaszcza,  że można znaleźć tam markowe perełki.
Za bluzki zapłacimy od 7 zł, za spodnie około 20 zł, za sukienki powyżej 30 zł.
W niektóre dni pojawiają się różne promocje na dany typ asortymentu.
Dla osób, które nie mają czasu na przegrzebanie setek ubrań, jest to świetna opcja. Jednak nie tylko – jeśli cenicie sobie jakość, dobry smak, miłą atmosferę, to sklep dla Was.

Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku 9-18 i w soboty 9-15.

Rzucam Wam link do fanpage’u na facebooku, gdzie można znaleźć zdjęcia nowości i dowiedzieć się o aktualnych promocjach.
https://web.facebook.com/LodzkiWieszak/

Zdjęcie użytkownika Łódzki Wieszak.