Hej ;),

W tym artykule napisze parę zasad, które mam nadzieje przydadzą Wam się podczas buszowania po second handach. Będzie to kilka uwag i podpowiedzi, które zdecydowanie pomogą w znalezieniu wymarzonej i upragnionej rzeczy. Zasady są dość proste, a zdecydowanie przydają się w czasie zakupowego szału.

-Przede wszystkim pamiętaj o dobrym humorze! Musisz mieć dobry dzień i samopoczucie na zakupy. Bez pozytywnego nastawienia lepiej nie wybieraj się na poszukiwania. Świetny nastrój i chęci pomogą w dokonaniu fantastycznych łowów.

-Przeznacz sobie odpowiednio dużo czasu na wertowanie odzieży w second handów. Aby dobrze przepatrzeć lokal/hale handlową nie wystarczy parę minut. Tu potrzeba dużo cierpliwości i sporego okresu czasu.

-Jeśli mieszkasz w większym mieście nie ograniczaj się do jednego sklepu. W każdym lumpeksie zazwyczaj są różni dostawcy i możesz trafić na inny rodzaj odzieży, który może Ci bardziej przypasować.

-Jeśli masz taką możliwość to przymierzaj rzeczy. Każdy ma inną budowę ciała więc dane ubranie może niekoniecznie do Ciebie pasować. Nie ryzykuj wydaniem niepotrzebnie pieniędzy.

-Przeglądaj każdy dział w lumpeksie. Wertuj wieszak po wieszaku. Znalezienie pożądanej odzieży w takich sklepach nie jest łatwy.

-Patrz czasami na rzecz z przymrużeniem oka. Czasami trzeba spojrzeć kreatywnie, pobudzić wyobraźnie, aby dostrzec w rzeczy coś wyjątkowego. Nie zapominajmy o tym że każdą rzecz można przecież przerobić.

-Przed zakupem starannie obejrzyj zdobycz. Sprawdź czy nie ma jakiś plam, zabrudzeń, dziur oraz jak prezentuje się rzecz w dziennym świetle.

-Jeśli lubisz nieprzebrany towar to orientuj się w dniach dostawy, natomiast jeśli uwielbiasz polować na świetne promocje to zaglądaj do lumpeksów w ostatni dzień przed dostawą, kiedy odzież jest sprzedawana naprawdę za niewielkie pieniądze.

-Zakupy powinny być przemyślane. Staraj się nie wpaść w zakupoholizm i nie zagracić sobie garderoby ubraniami, których możesz jednak nigdy nie założyć.

-Jeśli lubisz to zrób sobie listę rzeczy, które masz zamiar upolować. Taka lista pozwoli Ci się skupić na konkretnych celach.

Pamiętajmy zaczęła się jesień wiec to idealny czas na małe lumpeksowe szaleństwa i zmianę ubioru letniego na zimowy!

Fanpage:

facebook: https://www.facebook.com/znajdzlumpeks/ instagram: https://www.instagram.com/znajdzlumpeks/

AR