Witam,

Chciałabym wam przybliżyć temat internetowych second handów. Napisać o plusach i minusach takiej formy nabywania odzieży.

Nie każdy jest wielbicielem wertowania tysięcy wieszaków w sklepie czy wyczekiwania w kolejce w dniu dostawy. Często nie mamy czasu w ciągu dnia i ochoty na przerzucaniu kilogramów ciuchów.  Jednak jeśli uwielbiasz szukać wysokiej jakości oraz markowych ubrań w niskich cenach najlepszą alternatywą są internetowe second handy. Na różnych stronach można znaleźć masę wystawionych i wycenionych rzeczy. Ze względu na wyselekcjonowaną wcześniej odzież, każdy jest w stanie szybciej i łatwiej znaleźć coś dla siebie. Jest to dla niektórych zdecydowanie bardziej komfortowa forma zakupów, jeśli ktoś nie jest miłośnikiem przekładania nieuporządkowanej sterty ciuchów. Lecz trzeba pamiętać, że niestety są i minusy zakupów online. Brak możliwości zobaczenia na żywo i przymierzenia często kończy się nietrafionym zakupem. Zwłaszcza kobiety zwracają dużą uwagę na wykończenie, materiał i dopasowanie danej rzeczy. Trzeba podkreślić, że na takich stronach nie kupujemy nowej rzeczy, a na fotografii nie jest  się w stanie dokładnie przyjrzeć i ocenić czy dana odzież nie ma jakiś defektów, pamiętajmy że są to rzeczy używane, a zdjęcie może nie oddać stanu, koloru danego ubrania.

Podsumowując jeśli nie czujesz się dobrze w sklepach stacjonarnych second handów, a szukasz nietypowych, niepowtarzalnych perełek i zagranicznych marek to jedną z opcji są właśnie internetowe lumpeksy.

Osobiście jeszcze nic nie kupowałam w internetowych second handach, jednak w przyszłości będzie dodany post z zakupami w tej formie. Przedstawię czy opis i zdjęcie są adekwatne do rzeczywistości.

Zapraszamy do polubienia nas na facebooku: znajdzlumpeks.pl

AR