Cześć,

Chcemy powrócić do artykułu, który już pojawił się u nas na stronie.  Widzimy, że bardzo często go odwiedzacie, wiec jeszcze raz go poruszymy z tym, że zobrazujemy wam wizualnie na zdjęciu wartość kilograma w dwóch wariantach. Dodatkowo poniżej znajdziecie zdjęcia z pojedynczymi ubraniami na wadze  Pamiętajcie, że waga jest zależna od kroju i przede wszystkim od materiału danej rzeczy. Jak wiecie sklepy z tania odzieżą często sprzedają ubrania na wagę. Zazwyczaj okazuje się, że możemy na tym lepiej wyjść niż zakup z narzuconą odgórnie ceną. Lumpeksy największe promocje robią przed nową dostawą, więc nieraz można kupić markowe ubrania praktycznie za śmieszne pieniądze. Zwróćcie uwagę jak nieraz popularne youtuberki pokazują siatki wypełnione po brzegi ubraniami, zazdroszczę im tak udanych, tanich zakupów. Teraz ze względu na ciąże, ciężko mi buszować po second handach. Raczej moje zakupy teraz są w szybkie i konkretne. Ale jak tylko będę po porodzie to obiecuje też wpis z zakupami z odzieży na wagę. Zapomniałam jeszcze wspomnieć, że ceny za kg są różne, w  zależy od towaru i szczególnie maleją później w zależności od dnia dostawy, ale jest to najczęściej granica od 20 do 40 zł.

Specjalnie dla Was kupiliśmy wagę spożywczą (zwykła waga łazienkowa nie chciała pokazać równego kilograma :/ ), dzięki, której zobrazujemy miarę 1kg w dwóch wybranych przeze mnie wariantach.

Poniżej przypominam poprzednio wstawioną tabelkę. Super jest przedstawiona na niej przybliżona wartość w kg danej rzeczy. Umieszczam też  moje zdjęcia i tak jak wcześniej wspomniałam ukazuje na niej różne materiały wiec ta wartość, może być w Waszych przypadkach inna.

Przelicznik wartośc używanych ubrań w zależności od wagi

Ile waży bluza

Ile waży bluza

Ile waży sukienka

Ile waży sukienka

Ile waży sweter

Ile waży sweter

Ile ważą spodenki jeansowe

Ile ważą spodenki jeansowe

Ile ważą jeansy

Ile ważą jeansy

Teraz przejdziemy do mojego skompletowania około kilograma ciuchów

-na pierwszym przedstawionym zdjęciu jest wariant z : jeansami, sweterkiem, bluzką i szalem.

Kilogram odzieży

Kilogram odzieży

-na drugim zdjęciu jest natomiast wariant z : sukienką, cieniutką kurteczką, koszulą oraz spódniczką.

Kilogram odzieży

Kilogram odzieży

Mam nadzieję, że podoba wam się rozbudowany wpis, jeśli tak to zachęcam was do polubienia naszej strony na facebooku. Tam informujemy o nowych wpisach na stronie. Link jest poniżej:)

 

Linki:

Facebook: https://www.facebook.com/znajdzlumpeks/

Instagram: https://www.instagram.com/znajdzlumpeks/

AR