Witam wszystkich,

Temat ciąży jest dość popularny w ostatnim czasie w internecie. Kobiety w tym okresie poszukują tysięcy poradników, filmików na ten temat, szukają najróżniejszych porad na stronach czy forum internetowym. Tutaj pokrótce chcę się podzielić z moimi obserwacjami i przedstawić moje upolowane rzeczy w second hand.

Kobiety w ciąży stawiają raczej na wygodny, luźny styl ubierania szczególnie w II i III trymestrze.  Osobiście sama nie szukałam w sumie stricte ubrań dla kobiet w ciąży w sklepach czy lumpeksach, ale bardziej skupiłam się na  zwiewnych sukienkach, bluzkach, które będę mogła używać również po porodzie. Tak jak wyżej wspomniałam sama też nie chodzę tylko po lumpeksach, ze względu na bardzo bliskie zamieszkanie koło galerii handlowej, staram się upolować coś na miejscu jeszcze w szczególności, że był okres wyprzedaży :). Jednak chce podkreślić, że okres wyprzedaży jest krótki, a na wieszakach pozostają zazwyczaj tylko bardzo małe lub bardzo duże rozmiary. Ciężko upolować rzeczy w najbardziej chodliwym rozmiarze M czy L. Wracając jednak do tematu czy kobieta w ciąży ubierze się w lumpeksie odpowiedź brzmi: tak ! Wertując wieszaki widziałam wiele pięknych zwiewnych sukienek, czy luźnych bluzek, które idealnie pasowały na okres ciążowy.  Nietypowe wzory i fasony potrafią świetnie podkreślić pojawiające się krągłości. Najważniejsze jest to, że można tanio kupić rzecz, nie żałując mało wydanych pieniędzy.  Przy dobrym polowaniu sukienki można kupić jak widziałam od 15 do 30 zł, oraz koszulki za parę złotych. Jest to naprawdę dobra inwestycja :).

Poniżej przedstawiam lumpeksowe zakupy z myślą o moim powiększającym się brzuszku.

– Czerwona sukienka z pozoru nie wygląda na „ciążową” i taka nie jest. Natomiast materiał ma bardzo rozciągliwy, u góry również nic nie uciska, a jestem na początku 7 m-c. Bardzo przydawała się na upalne dni. Kupiłam ją za 39 zł, oczywiście na terenie Krakowa. Jestem z niej bardzo zadowolona.

39040828_2167268256892004_4679794394331611136_n

– Tunika/sukienka, kolor ciemny w panterkę. Bardzo luźna i zwiewna. Idealna na upalne dni, a w szczególności na plaże czy basen. Cena 20 zł

dav

Linki:

Facebook: https://www.facebook.com/znajdzlumpeks/

Instagram: https://www.instagram.com/znajdzlumpeks/

AR