Witamy wszystkich fanów tanich zakupów odzieżowych. Chciałem przedstawić co nowego pojawi się na stronie w najbliższym czasie a  najważniejsza zmiana to od połowy lipca 2018 portal zmienił właścicieli i obecnie jest w posiadaniu Alicja Róg i Marek Kozera – jako pomocnik. Mamy spore plany na nową ciekawą treść na stronie jednak przy tej ilości punktów trochę to potrwa. Jesteśmy z Krakowa dlatego tutaj zaczniemy uzupełniać bazę i postaramy się dodać ciekawe informacje bazując na tym co uda nam się uzyskać w sklepie takie np. jak dni dostawy towaru – wydaj się to bardzo ciekawa funkcja, która z czasem powinna przyciągnąć nowych użytkowników. Pomysł na stronę zostaje taki jaki jest i postaramy się dostarczyć wiele nowego ze świata second handów. Tak jak pisałem wcześniej to zaczynamy od Krakowa i okolicznych miast, żeby następnie udać się na Śląsk czy Podkarpacie. Niestety jest nas tylko 2 osoby a Alicja obecnie jest w ciąży więc nie ma co liczyć na wielkie i szybkie zmiany jednak plany są ambitne i w najbliższym czasie zostanie dodane forum tak aby można było wymieniać się pomysłami i nasza lumpeksowa społeczność rosła.

Od dzisiaj wprowadzamy nową serię wpisów gdzie postaramy się przybliżyć kilka ciekawych lumpeksów na stronie a dzisiaj wybraliśmy sąsiednie sklepy, których nie było  i potrzebna jest aktualizacja. Część sklepów istniejących od wielu lat nie pojawia się w internecie dlatego postaramy się przybliżyć kilka lokalizacji i opisać w każdym przypadku coś ciekawego.

Na pierwszy ogień idzie Atrus94 czyli hurtownia i sklep odzieży używanej znajdujący się w kilku miejscach w Krakowie z główną siedzibą na Al.29 Listopada 94, 31-406 Kraków. Firma ta posiada wiele placówek rozmieszczonych po całym Krakowie więc w razie zainteresowania łatwo będzie trafić do najbliższego second-handu.

F.H. Dawo to sieć sklepów z tanią odzieżą znajdujących się w całym Krakowie i baza tych miejsc zostanie z czasem zaktualizowana. Podobnie jak Artus94 sklepów jest kilka dlatego proszę o chwilę na uzupełnienie danych o każdym.

Konkretne sklepy wraz z mapą rozmieszczenia będzie można ogladać bezpośrednio klikająć w krakowskie lumepksy tak aby mapa województw była uzupełniona o dużo większą liczbę.

Pozdrawiamy Marek i Alicja